Aşağıya Kaydır

Hakkımızda

Prefabrik fabrikada yeni dönem

BS Prefabrik A.Ş., inşaat sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle, hızlı ve sağlam çözümler sunmakta ve Marmara bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır. Firmamız, prefabrik fabrika binaları, alışveriş merkezleri, depolar ve hizmet binaları gibi çeşitli inşaat projelerinde kaliteden ödün vermeden en doğru fiyatlarla zamanında teslimat, iş güvenliği ve disiplini gibi önemli ilkeleri benimsemekte ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

BS Prefabrik A.Ş., sektördeki talepleri tecrübesiyle harmanlayan ve her zaman daha iyisini yapabileceğine inanan vizyonuyla AR-GE ve üretim yatırımlarına devam etmektedir. Bu sayede, müşterilerimize yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak, onların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamakta ve sektörde öncü bir konuma gelmektedir.

Firmamız, inşaat ve taahhüt işleri alanında deneyimli kadrosuyla yatırımcılarımızın proje ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, projelerimizde iş birliği yaptığımız çözüm ortaklarımızla birlikte, inşaat sektöründe proje ve uygulama alanlarında öncü ilkelerimize uygun çözümler üretmekteyiz.

BS Prefabrik A.Ş., müşterilerimize gösterdiği güvenin verdiği güç ve sorumlulukla yola devam ederek, yanımızda hissettikleri desteğin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkıya bağlı kalarak, sektörde tercih edilen saygın bir marka olarak, inşaat sektöründe kaliteli hizmetlerimizle yolculuğumuza devam ediyoruz.

Saygılarımızla

Vizyon

BS PREFABRİK olarak, prefabrik betonarme yapı sektöründe dünya genelinde tanınan ve öncü bir marka olmak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak değer yaratmak ve sektörümüzde sürekli bir gelişim sağlamak için çalışıyoruz.

Misyon

BS PREFABRİK olarak, ürün çeşitliliğimizi, kalitemizi ve pazar payımızı sürekli olarak arttırarak, sosyal sorumluluklarımızı hassasiyetle yerine getirerek müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak ve onlara uzun ömürlü yatırım kararları vermelerine yardımcı olacak yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz. AR-GE çalışmalarımızı ve üretim süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirerek, sektörümüzde lider bir oyuncu olmak için kararlılıkla çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımızın katılımı ile hedeflerimize ulaşmak ve müşterilerimizle karşılıklı faydayı koruyan sürdürülebilir ilişkiler geliştirmek de misyonumuzun bir parçasıdır.

01

PREFABRİK FABRİKALAR

Prefabrikasyondan yapılan fabrika binaları hızlı bir şekilde kurulur. Geleneksel tuğla ve harç inşaattan neredeyse yüzde elli daha az zaman alır. Bu nedenle bu yeni inşaat teknolojisi, günümüzde endüstriyel inşaat için en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

02

DEPO ANTREPOLAR

Prefabrik yapılar sismik bölge, rüzgar yükü ve ölü yük dikkate alınarak iyi tasarlanmış kompakt yapılardır. Farklı elemanların birleşmesi sonucunda oluşan prefabrik depolar, inşaat zorluklarını ortadan kaldırmak için farklı yerde imal edilip yerinde montaj edilir.

03

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Mevsime, şartlara bağlı kalmadan, yapı elemanları şantiyede veya şantiyeden uzak yerde fabrikasyon olarak imal edilebilir. Prefabrik alışveriş merkezlerinin en büyük avantajı; kalite, maliyet, zaman, güvenlik, temizlik, düzenlilik ve ekoloji olmasıdır.

03

HİZMET BİNALARI

Uygulama yapılacak binaların, öncesiyle iyi tasarlanıp üretim kalitesi ve kontrolü sayesinde hata minimum düzeydedir. İnşa süresindeki hız ve kalite maksimum seviyededir.

Firmamız büyük mühendislik projelerine olan yönelimi ile, ülkemizin her bölgesinde üretim odaklı bir vizyon ve ihracat stratejisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu hedef doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz projeler sayesinde, mevcut sistemleri geliştirerek birçok yeniliğe imza atmış ve sektörde teknolojik gelişmelerin güçlü takipçisi olarak öncü bir rol üstlenmiş bulunmaktayız. Markamızın ilk gününden bugüne kadar müşterilerimiz ile yakın işbirliği içerisinde olmamız, sektördeki güçlü konumumuzu sağlamlaştırmamızın yanı sıra, gurur kaynağımız olmuştur.

Abdullah Burkay İnşaat ile ortaklığı bulunan firmamız, inşaat sektöründe uygulamacı ve üretici konumunda olup anahtar teslim projeler sunmaktadır. Müşterilerimize yenilikçi, enerji verimli ve en yüksek standartlara uygun çözümler sunarak, kaliteli hizmet anlayışımızla sektördeki öncü konumumuzu sürdürmekteyiz.

Firmamız, inşaat projelerinin her aşamasında uzmanlık ve deneyim ile hareket etmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış çözümler sunmaktadır. Yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimizin işlerinde tasarruf sağlamalarını ve verimliliği artırmalarını sağlamaktayız.

Üretim odaklı bir vizyonla hareket eden firmamız, sektördeki son teknolojileri yakından takip ederek, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize, en kaliteli ve en verimli çözümleri sunarak, işlerinde başarıya ulaşmalarına yardımcı olmaktayız.

Müşteri memnuniyeti, kalite ve güvenilirlik firmamızın öncelikli değerleri arasındadır. Bu nedenle, her proje için titizlikle çalışmaktayız ve projelerimizi zamanında ve bütçeye uygun şekilde tamamlamaktayız. İnşaat sektöründeki uzmanlığımız ve deneyimimiz sayesinde, müşterilerimize en uygun çözümleri sunarak, işlerinin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmaktayız.

 

Bize ULAŞIN

İletişim

Müşteri Temsilcimiz Size Hizmet Vermek için Bekliyor