Aşağıya Kaydır

Depo Anterepolar

Depo Anterepo Prefabrikleri

Prefabrik yapılar sismik bölge, rüzgar yükü ve ölü yük dikkate alınarak iyi tasarlanmış kompakt yapılardır. Farklı elemanların birleşmesi sonucunda oluşan prefabrik depolar, inşaat zorluklarını ortadan kaldırmak için farklı yerde imal edilip yerinde montaj edilir.

PREFABRİK ANTREPOLAR, çatı plakları, kirişler, kolonlar, rijit çerçeveler, duvar panoları, kubbelerkemerler, taşıyıcı duvarlar prefabrik olarak imal edilebilir. Prefabrike yapı elemanları her türlü sanayi yapıları, konutlar, ticari yapılar, sanat yapıları, liman elemanları, istinat duvarları, yardımcı tesisler inşası için oldukça pratik ekonomik ve hızlı uygulama yapılabilir.

Antrepoların tamamı prefabrik olarak inşa edilebileceği gibi, yerinde imalat ve prefabrik imalat olarak tamamlanabilir.

 

BS PREFABRİK

TUTKU İLE İNŞA EDİYORUZ...

Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız aynı zamanda üretim odaklı bir vizyon ile ülkemizin her bölgesinde ve aynı zamanda ihracat odağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu amaç doğrultusunda yürüttüğümüz projeler ile mevcut sistemleri geliştirerek birçok yeniliğe imza attık, kurulduğu ilk günden bu yana sektör teknolojilerinin güçlü takipçisi olan ve müşterileri ile buluşturan marka olanının gururunu yaşıyoruz