Kalite Politikamız

BS PREFABRİK ürün çeşitliliğini, kalitesini ve pazar payını sürekli arttırarak, değerlerinden ödün vermeden, sosyal sorumluluklarını hassasiyetle omuzlanarak yerine getirmeyi hedeflemektedir. Sadece ülkemizde değil uluslararası arenada da söz sahibi, lider bir oyuncu olma yönündeki kararlılığımızı inançla sürdürmekteyiz.

AR-GE çalışmalarına ve üretim süreçlerini iyileştirmeye verdiği önem neticesinde, yasal şartlara uygun farklı bakış açıları sunarak, yatırımcıların hem ekonomik hem de uzun ömürlü yatırım kararları almalarını sağlamak BS PREFABRİK’in en önemli misyonlarından birisidir.
Prefabrik Betonarme Yapı sektöründe, ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini sağlamak üzere;

 

  • Yaptığımız tüm işlerde yasal şartları, müşteri beklentilerini ve kuruluşumuz kalite hedeflerini karşılayan ürünler ve hizmetler üretmek,
  • Süreçlerimizi, risk ve fırsat tabanlı düşünce temelinde, planlayarak, uygulayarak, kontrol ederek ve önlemler alarak sürekli iyileştirmek,
  • Personelimizi sürekli geliştirmek ve çalışma koşullarını iyileştirmek adına kaynakları tahsis etmek,
  • Tüm çalışanlarımızın katılımıyla hedeflerimizi yakalamak,
  • Müşteri ve tedarikçilerimizle karşılıklı menfaatlerin korunduğu sürdürülebilir ilişkiler geliştirmek,

 

kuruluşumuzun Kalite Politikasıdır.

Kalite Sertifikalarımız

Referanslarımız

“Geleceğinizin teminatı, güçlü referanslarda saklıdır!”

Müşteri memnuniyeti, bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle, prefabrik fabrika projelerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özenle ve titizlikle yaklaşarak, en iyi sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz. Referanslarımız da, bu hedefimize ulaşmamızda bizlere güç veren önemli bir etkendir.

İLETİŞİM FORMU